Pracujte Chytře

5 způsobů, jak podpořit integraci pracovního života mezi vašimi zaměstnanci

Hranice mezi vaším osobním životem a profesním životem se roky rozmazávají.

Za to můžete poděkovat technologii. Schopnost zůstat ve spojení způsobila změny v očekávání pracovního výkonu. Protože můžete rychle komunikovat a pracovat mimo kancelář, očekává se to.

I když to není” oficiální ” politika, je tak snadné poslat někomu zprávu nebo e-mail, ať už je v práci nebo ne, a to je to, co děláme. Je to přirozený odliv toho, jak komunikujeme s našimi přáteli a rodinou; proč by práce měla být jiná?

Změna má své kořeny v technologii a její růst byl podporován mladšími generacemi, které jsou na to zvyklé.

Integrace pracovního života a proč byste se měli starat
Po celá léta to byla otázka rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem pro vás a vaše zaměstnance. To znamenalo, že tak rozmazané, jak se čára stala, stále existovala čára. Na jedné straně byla vaše práce a na druhé straně váš osobní život. Trik spočíval v jejich vyvážení na této rozmazané linii, aby byly věci obyvatelné.

Integrace mezi pracovním a soukromým životem je jiná. Linka je pryč.

Místo toho, aby se zabývali osobními záležitostmi a potřebami mimo práci, mísili se s pracovním dnem—a naopak. Tělocvična po práci? Už ne – teď to děláte na polední přestávce uprostřed dne. Pracovní setkání večer? Žádný problém.

Jedním z nich je vyvažování dvou samostatných jednotek, zatímco druhý je způsob, jak je smíchat.

 1. Integrace Pracovního A Soukromého Života Znamená Naučit Se Vidět Jinak
  Pomáhat svým zaměstnancům vidět, že integrace pracovního života není ve skutečnosti volitelný přístup, ale ve výchozím nastavení vzhledem k povaze dnešní kultury může pro ně věci méně frustrující.

Integrace pracovního života se jeví jako narušení, když zaměstnanec převezme rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Integrace prostě vypadá jako součást práce, pak, když se učí vidět to jinak.

Jak to děláš?

Vyjasněte očekávání integrace pracovního života, když je zaměstnanec najat. Vysvětlete to jako součást práce a jako součást dohodnutého platu nebo platu. Ujistěte se, že chápou, že je to pod hlavním deštníkem, a ne něco navíc, o co je požádáte, ale neplatíte.

Místo toho, aby se rozčilovali a frustrovali, když práce prosakuje do jejich osobního života, mohou se naučit vidět to jinak. Místo toho, aby se narušování opravovalo, je to jen součást práce.

 1. Poskytněte Školení O Tom, Jak Zůstat Zdravý Způsob
  Některé články usnadňují integraci pracovního a soukromého života. “Stačí zkontrolovat své e-maily, když sedíte na sportovní akci vašeho dítěte!”říkají.

Ale víme, co si o tom myslíme.

Jsme unaveni z toho, že jsme tím (nebo kolem někoho), jehož pozornost je vždy rozdělena, vždy kontrolujeme naše e-maily nebo zprávy v telefonu, přijímáme hovory nebo běžíme k počítači doma, abychom hodili další podkovu na pracovní hromadu. Jsou rozptýleni a nakonec nikomu nevěnují plnou pozornost.

Integrace není zdravá, pokud jde o izolaci, což se stane, když jsme ve skupině, ale za telefonem. Nemůžete očekávat, že vaši zaměstnanci nebudou věnovat plnou pozornost lidem ve vašem životě.

Rychlé Tipy Na Poskytování Školení:
Pomozte manažerům a zaměstnancům identifikovat známky vyhoření. To se může stát pro každou osobu na různých úrovních.
Pochopte problémy duševního zdraví, které vyplývají z obtížných pracovních situací, včetně pocitu, že jste neustále ve službě. Povědomí o duševním zdraví v této zemi roste, a správně.
Dejte zaměstnancům způsob, jak vystoupit ze smyčky bez následků. Pokud čas od času znemožníte, abyste se odstranili z neustálého kontaktu s prací, přinutíte je, aby vám lhali, když najdou způsoby, jak se odpojit. Možná je to těžké a rychlé pravidlo, že dny dovolené jsou skutečné Prázdniny všech věcí, zatímco “dny dovolené” stále vyžadují připojení.
Poskytněte technologii, nástroje a školení k používání těchto nástrojů tak, aby zůstat ve spojení nebylo zátěží. Každý zaměstnanec má jinou úroveň pohodlí. Zůstat ve spojení je pro některé velmi snadné, ale pro ostatní obtížné. Odstraňte stres, který mohou nedávní zaměstnanci pociťovat, když čelí nové technologii, tím, že jim zaškolíte a dotknete se základny, abyste se ujistili, že jsou pohodlní. Pokud to pro ně není přirozené, je to stresor.
Flexibilita ve třídách se nerovná nedostatku struktury. Integrace pracovního a osobního života je kombinací toho, jak využíváte čas pro pracovní a osobní život, ale nemusí to být podmínka obojího současně. Plně si užívejte sportovní aktivity vašeho dítěte. Zkontrolujte e-maily před a po, ale zaměřte se na svou rodinu během. To je integrace, ne rozptýlení.
Můžeme rozdělit chloupky mezi rozdíl v rovnováze a integraci, ale pravdou je, že lidé pravidelně potřebují odpočinek, bez ohledu na to, jaký přístup tvrdíte. Někdy potřebují odpočinout svůj mozek a tělo od práce nejen pro ně, ale i pro vás.

To je dobře. Aktualizovaní zaměstnanci jsou kreativní a energičtí zaměstnanci s dobrým přístupem.

 1. Buďte Kreativní Ve Směnách A Hodinách
  Pokud potřebujete standardní pracovní plán, nemůžete integrovat pracovní a soukromý život. Myšlenkou je umožnit velmi flexibilní rozvrh, aby se pracovní a osobní aktivity mísily. Kromě toho není spravedlivé předpokládat, že zaměstnanci budou večer k dispozici v nějaké formě, pokud jim během dne nedovolíte čas na osobní aktivity.

Pro pracovníky na směny může být snazší vytvořit. U jiných typů zaměstnanců, kteří mají pravidelnou pracovní dobu, je to však individuální záležitost.

Individuální Integrace Pracovního Života. Když jsou zaměstnanci najati, zeptejte se jich na věci, které musí dělat v normální pracovní den. To může zahrnovat školní aktivity dětí nebo vysokoškolské kurzy. Pracujte s nimi, abyste přišli s plánem. Během hodnocení zaměstnanců se nezapomeňte přihlásit a zjistit, zda se jejich plán změnil.
Plánovaná Integrace Pracovního Života. Nastavte některé standardní pracovní plány, pokud si nemyslíte, že zvládnete individuální přístupy 30+ a stále řídíte pevnou loď. Jeden pro rodiče malých školáků, jeden pro studenty, jeden pro někoho, kdo pracuje ve více zaměstnáních atd. Nechte své zaměstnance vybrat možnost, která jim vyhovuje.
Pokud nejste přesvědčeni, že tento druh flexibility stojí za námahu, uvědomte si, že stále více studií ukazuje, že se jedná o jeden z hlavních zaměstnaneckých výhod, které můžete poskytnout. Bill Gates nedávno řekl, že Flexibilní pracovní opatření jsou nejlepší výhodou, kterou můžete svým zaměstnancům dát, a Harvard research ho podpořil. Produktivita se zvýšila. Postoj zaměstnanců se zlepšil. Flexibilní pracovní plány jsou win-win.

 1. Prodejte výhody integrace mezi pracovním a soukromým životem
  Jen v případě, že máte zaměstnance, kteří nejsou přesvědčeni o výhodách integrace pracovního života, možná budete muset tuto myšlenku trochu prodat.

Vytvořte jednotnější identitu.
Pomozte svým zaměstnancům vidět, že jejich identita není ani / nebo. Jde o to, že práci nevidí jako samostatnou věc, odlišnou od svého “skutečného” já.

Když vidíme, že naše práce sama o sobě je něco jiného, můžeme být zklamáni, rozrušený, a rozčilený, když práce sama napadne prostor osobního já.

Když naše identita není oddělena, tok mezi pracovním a osobním životem je hladký a není tolik vnitřního boje, aby je oddělil. Kromě toho nám může pomoci více se těšit a starat se o naši práci, pokud si uvědomíme, že naše práce je součástí toho, kým jsme.

Snižte stres na základě omezeného času.
Work-life integrace je ideální pro snížení lámání stresující spěch před prací, přestávka na oběd, a po práci, kde se lidé snaží dostat všechny své pochůzky a schůzky udělat trochu tradiční práci rozbít okna.

Pokud zaměstnanci mohou vykonávat osobní věci jindy, nemusí se vypořádat se stresem, že dělají tolik ve spěchu. Mohou také přijít o provoz, linky, a čekání, které přichází s děláním stejné věci ve stejnou dobu jako každý jiný zaměstnanec.

Připojte k nim hranice.
Vždy existuje strach (zejména z efektivních a efektivních zaměstnanců), že integrace pracovního života bude zneužita a už nikdy nebudou mít volný okamžik mimo službu. Tyto obavy můžete zmírnit.

Vynaložte skutečné úsilí, abyste se vyhnuli přetížení a spoléhali se na stejné zaměstnance během jejich “doby odpočinku”, zejména pokud je to způsobeno tím, že ostatní zaměstnanci odmítají reagovat.
Vytvořte způsob, jak za Vámi zaměstnanci přicházejí s obavami z vyhoření a přílišné konektivity, kde se nemusí bát důsledků pro vyjádření svých obav.
Upřednostněte mluvení o integraci pracovního života před vyhořením a stresem během hodnocení zaměstnanců.
Odměňte a povzbuzujte zdravé návyky.
Zdraví zaměstnanci, Zdravé pracoviště.

Odměňte zaměstnance, kteří využívají příležitosti integrace pracovního života k podpoře zdravých návyků, jako je cvičení. Pokud chtějí jít odpoledne hodinu na procházku, Odměňte ji. Pokud k vám přijdou s obavami z vyhoření a chtějí najít způsob, jak bojovat proti stresu a únavě, Odměňte to.

To je místo, kde můžete získat kreativní výhody, jako je členství v klubu zdraví, masážní dárkové karty, výživa nebo konzultace s dietologem — a to na pracovišti.

 1. Ujistěte Se, Že Všechno Je Všechno
  V neposlední řadě se ujistěte, že jsou všichni na palubě.

To může být obtížné, pokud vaši zaměstnanci pokrývají více generací, protože starší generace jsou často zvyklé na tradičnější přístup k práci.

Ve většině zemí, pokud kontaktujete hodinového zaměstnance, když nejsou na hodinách, musíte jim zaplatit za čas, který strávili odpovědí na žádost o zaměstnání. Jsou placeny na základě času.

Zaměstnanci jsou různí. Zaměstnanci, kteří mají plat, jsou placeni na základě pochopení očekávaných hodin k provedení práce.

Leave a Comment