Lidské zdroje

Jak Posílit Pracovní Sílu Bez Stolu

Většinu práce v tomto světě lze provést bez sezení u stolu.

Ve skutečnosti asi 80% zaměstnanců po celém světě nejezdí u stolu. Jsou na nohou, pohybují se, ve zdravotnictví, ve stavebnictví, ve výrobě, v lodní dopravě—dělají výstavbu, výrobu a servis.

Navzdory tomu, že svět jde kolem, jsou trochu zapomenuti a zanedbáváni.

Technologičtí podnikatelé a tvůrci politik se často zaměřují na vývoj nástrojů a systémů, které pomáhají těm, kteří jsou u stolu. Pracovníci stolu jsou zvyklí na technické nástroje, které jim umožňují rychle a snadno pracovat kdekoli, s hladkými procesy, které jsou vysoce automatizované, rychlé a přesné.

Na druhé straně zaměstnanci bez stolu stále používají ruční řešení pro běžné úkoly. Nebo horší, snaží se dát dohromady hrubé ad hoc systémy, aby používaly některé technické nástroje, které jsou vhodnější pro zaměstnance stolu. To je zvláště problematické pro pracovníky na směny a manažery. Ruční řešení spotřebují drahocenný čas na vytváření plánů. V důsledku toho jsou zaměstnanci okradeni o flexibilnější životní styl, na který jsou zaměstnanci stolu zvyklí.

Je důležité pochopit, co dělá deskless práce klíště, a jak používat technologii ve svůj prospěch. V tomto blogu vám ukážeme, co můžete udělat, abyste toho dosáhli.

Pracovní Síla Bez Stolu: 6 Rychlá Fakta
Než budete moci provést jakékoli změny, které skutečně prospějí pracovní síle bez stolu, je důležité pochopit, co je nutí zaškrtnout. Zde je několik rychlých faktů, které vám pomohou.

Zaměstnanci bez stolu mají zkušenosti s prací jinak.
Zaměstnanci bez stolu jsou prostě kdokoli, kdo může sedět u stolu, aby svou práci dokončil.

Zatímco mnoho z těchto pracovníků je dělnických nebo v konkrétních průmyslových odvětvích, někteří úředníci jsou bez desek, také. Ať už jste v zemědělství nebo vzdělávání, můžete pracovat mimo silnici u svého stolu.

Proto musí být vývoj technologie pro stolní práci “vertikální”, tj. U stolních pracovníků je většina techniky agnostická (“horizontální”), protože Pracovní zkušenosti jsou podobné uspokojení stejného typu potřeb. To je jeden z důvodů, proč bylo pro pracovníky stolu vyvinuto tolik technik.

Zaměstnanci bez stolu mají velmi specifické potřeby v závislosti na jejich odvětví. To, co zdravotnictví potřebuje, se liší od toho, co potřebuje zpracovatelský průmysl atd.

Zaměstnanci bez stolu mají stejné pracovní potřeby.
Jen proto, že nepracují u stolu, neznamená, že nepotřebují to, co potřebuje každá jiná práce.

Zaměstnanci bez stolu musí komunikovat se zbytkem týmu, vědět, co se děje ve společnosti a jaká jsou očekávání, což je součástí hádanky zapojení zaměstnanců. Musí být chráněny před vyhořením zaměstnanců. Musí být schopni sdílet své znalosti a spolupracovat, jak to jejich práce vyžaduje.

Jinými slovy, stejný výsledek práce. Jen různé požadavky na to, aby se to stalo, protože neexistuje žádná tabulka.

Zaměstnanci bez stolu mají špatnou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.
Zaměstnanci bez stolu jsou pozváni, když jsou doma nebo si užívají osobního času. Chybí jim rodinné akce kvůli pracovním plánům.

Ještě horší je, zejména vzhledem k nedávné pandemii, to, že kvůli nedostatku nemocenské nebo finančním problémům chodí téměř tři čtvrtiny amerických pracovníků do práce nemocní.

Flexibilita je pochopitelně vážným problémem pro pracovní sílu bez stolu, protože rovnováha mezi pracovním a soukromým životem je tak špatná. 25% pracovníků by se odhlásilo od vyšších mezd, pokud by měli větší flexibilitu a lepší rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.

Zaměstnanci bez stolu těží z mobilní technologie.
Jakákoli přenosná nebo mobilní technologie může těžit z pracovní síly bez stolního počítače, ať už jde o mobilní telefony, drony nebo nositelnou technologii.

Naštěstí si to zaměstnavatelé začínají uvědomovat a průzkum provedený v mnoha průmyslových odvětvích ukázal, že více než 30% plánuje zvýšit technologické náklady, přičemž mobilní telefony a tablety vedou balíček. Pandemie a potřebná nucená flexibilita to pravděpodobně zvýšily.

Proč? Produktivita je hlavním důvodem, ale také touhou udržet zaměstnance šťastné a zlepšit udržení zaměstnanců. Zaměstnanci bez pracovního stolu již tráví 75% svého času pomocí technologie, přičemž 59% dostává většinu svého školení online. Zlepšení této technologie pomůže pouze.

Počet zaměstnanců bez pracovního stolu roste.
Jak se mobilní technologie stává běžnější a práce mimo kancelář roste vedle ní, stále více zaměstnanců spadá do kategorie non-desktop. Zaměstnanci, kteří dříve měli stůl, nyní pracují doma, na silnici nebo v kavárně.

To dává smysl, když vezmete v úvahu převážně tisíciletou pracovní sílu, která vyžaduje mobilní možnosti práce, stejně jako zvýšená rovnováha mezi pracovním a soukromým životem.

Zaměstnanci bez pracovního stolu dávají přednost tomu, aby byli bez pracovního stolu.
Navzdory všemu (nebo kvůli tomu) se zaměstnancům bez stolů líbí.

Když nabízí příležitost získat práci na stole, 64% zaměstnanců bez stolu říká ne. To je dobrá věc, protože většina práce je bez desek.

To je matoucí statistika. Nejvíce se líbí povaha práce bez stolu, ale většina z nich není spokojena, když pracují. Zřejmou otázkou tedy je, jak zmocníme a podpoříme ty pracovníky, kteří by raději pokračovali v této důležité přední práci?

Empowering / podpora pracovní síly bez stolu
Jak můžete vidět z toho, co jste právě četli, rovnováha mezi pracovním a soukromým životem je kritickým problémem.

Většina zaměstnanců bez stolů má ráda svou práci, ale pálí je, protože jejich osobní život trpí. Mnozí jsou směny nebo hodinové pracovníky, což znamená, že jejich plány se často liší. Ne vždy pracují se stejnými lidmi. Někteří pracují sami. Připojení je komplikované. Může to být jako míč a řetěz, nebo to může povzbudit zapojení.

Přesto, protože téměř 20% pracovní síly bez stolu se cítí nějakým způsobem izolováno od zbytku týmu, musí být prioritou skutečné zapojení. Musíte udržet všechny ve spojení smysluplným způsobem, ten, který nezničí váš osobní život.

Jak tedy udržujete svou pracovní sílu bez stolu připojenou, aniž byste se odtrhli ve svém vysoce ceněném osobním čase?

Dáváte jim kontrolu nad jejich pracovní dobou prostřednictvím flexibilního plánování.

Od manažerů často slyšíme, jak jim aplikace When I Work ušetřila spoustu času při vytváření plánů zaměstnanců a usnadnila správu složitých směn nebo požadavků. Jsou schopni vidět pracovní údaje a činit inteligentní rozhodnutí. Stejná technologie, která pomáhá manažerům, však také posiluje pracovní sílu.

Zaměstnanci mohou požádat o požadované směny. Mohou komunikovat přímo mezi sebou, aby si vyměnili výměny, když věci v životě skočí. Zaměstnanci mohou také snadno vidět ze svého mobilního zařízení, jaký je jejich rozvrh (a používat jej ke komunikaci mezi sebou a manažery), ať jsou kdekoli.

Jinými slovy, mohou říci, jak dělí svůj čas mezi pracovní a osobní. A získají přímou bezpečnou komunikaci s manažery a spolupracovníky v otázkách souvisejících s prací.

Zaměstnanci společnosti Deskbound již dlouho zažili výhody technologie a pracovního přístupu, který zvýšil jejich efektivitu a umožnil jim flexibilitu v jejich životě. Zaměstnanci bez stolu si naprosto zaslouží totéž. I když to nemůže být vždy zápas jeden na jednoho v každé oblasti, můžete provést změny a změnit trajektorii správným směrem.

Lepší nástroje, mobilní přístup, větší flexibilita a více vstupů jsou schopny učinit vaši pracovní plochu zdravější a angažovanější. Přemýšlejte o nástrojích, jako když pracuji, můžete to všechno udělat a mnohem víc.

Leave a Comment